Android Uygulamamız Çok Yakında Sizlerle!

mobil-app

mezatvar.com Android Uygulaması

Madem mezatlara katılmak için sanal alemi daha etkin kullanmaya niyet ettiniz o zaman size bir hizmet daha sunalım dedik.
Android Uygulamamız ile mezatlara verdiğiniz peyleri takip etme, sizi geçen peylerden anında haber alma ve satın alabilmek için pey verdiğiniz ürünü habersizce kaybetmemenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Bir ürüne pey verdiniz, bir başkası sizin pey verdiğiniz ürüne pey verdiğinde Android uygulama cep telefonunuzdan anlık olarak sizi uyaracak. Böylece satın almak istediğiniz ürünü kaçırmamak için hamle yapma sırasının sizde olduğunu anında öğreneceksiniz.

Bu arada Android uygulamadan pey verebilecek miyiz diye soracak olursanız; bizim için önemli olan sanal alemde sizin güvende olmanızdır. Bu nedenle işin içine ödeme giren android uygulamaların güvenliği gayet zor olduğundan biz şimdilik ödeme işlemlerini sadece sitemiz üzerinden yapabileceksiniz.

Yani bizim için öncelik sizin güvenliğiniz diyor Android uygulamamızı sadece bilgilendirme amacıyla kullanacağını belirtiyoruz.

Çok yakında yayında olacak ve Play Store’den idirebileceğiniz uygulamamız ile mezatımızı takip edebileceksiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: